תכנות בשפת swift download פיתוח אפליקציה

פיתוח אפליקציה לתאגידים בתל אביב וכל המידע ההכרחי

הכנת אפליקציות לבתי עסק מכל סוג בתל אביב והסביבה

הכנת אפליקציה לחברות בכל גודל: הרגלי הקניות הבלתי פוסקות כלל לא ייחודיים לתקופה זו, אבל המערכת האינטרנטית שנכנסה לחיינו זה עתה, שסייעה להפיכת עולמנו לכפר הגלובלי שהוא היום, וקידמה את בני האדם לרמת החיים המתקדמת שלהם כיום. חד משמעית הרחיבה את הצרכנות המאסיבית למימדים רחבי ידיים. היום המון בני-אדם מכל ארץ מזמינים עוד ועוד חפצים וחומר מכל סוג לפי גחמותיהם, וכל הדברים הכי ספציפיים שהם רוצים, ברמות הכי אישיות. ודאי שתגובת השוק בחיים לא מתעכבת מלהגיע – התופעה טופחת בכל יום יותר – מנכ"לים מתחילים להזמין יישומון לבתי העסק שבבעלותם. בעלי עסקים מבינים עם הזמן את ההצלחה הפוטנציאלית שביצירת אפליקציות על-מנת לעשות חיים קלים לקליינט המצוי (או זה שיגיע בעתיד). אולם, האם מדובר במעשה נבון?

בטקסט שלפניכם נענה על השאלה שכולם שואלים: מה נחוץ במטרה להגיע להכנת אפליקציה לתאגידים ובאיזו דרך יישומון Mobile יש בו לעזור לשירות שאתם מציעים? נתינת אופציה למשתמש (לקוח) שנמצא או שיגיע בעתיד התקשרות יישומית מול בית העסק עם הזמן נהייה עניין חובה. כאשר בעלי התפקידים וכלל הצוות נמצא תמיד במרחק קליק בנייד של הלקוח וכשהוא בא במגע עמו דרך התראות ס.מ.ס ואיחולים או עדכון רלוונטי בכל זמן מסוים, מתהווה תחושת אמון והוא יואר באור זרקורים (מהסוג הטוב כמובן) לעומת העסקים המתחרים לו.
קורולציה ישירה וברורה: אם לצרכן קליל לבוא באינטראקציה, על-פי כך יתפתח סטטוס התנועה הכספית של העסק. אפליקציות יוכלות להגביר את תכיפות וגודל הרכישות מפני שלבצע קנייה נהיה קל כ"כ, להגביר את קביעות ההתקשרות עם המשתמש ולבנות אמון, כמו גם לתת מענה למשתמש שיוציא את המקסימום מן ה אפשרויות שקיימים שמוצר דרך הצגת טקסט (או תמונות) ענייני בצגו של המכשיר הנייד.

נקצר ונאמר: לפתח יישומון למוצר או לחברה זה נחמד, אבל ודאי שלא הדבר הכי חשוב. כדאי להעמיד תחת זכוכית מגדלת בדיוק את מה שהעסק מעוניין להשיג בטווח זמן נתון בסיוע של מתכנת היישומון במטרה שלא יהיו טעויות והיישומון יותאם היטב ללקוח וייתן לחברה את היתרונות שהיא זקוקה להן על-מנת להתעלות על המתחרים.
תכנות בשפת swift download

למה הכרחי לעצור ולחשוב בתכנות יישומים?

חלק הארי של הפיתוח הוא הקלה על הלקוח, כמו לפתור קושי שקשורה לעסק. אפליקציות שביכולתן למצוא פתרון לאישיו , דוגמה לכך יכולה להיות להקל על הקונה לבצע דברים רבים יותר במינימום דקות, יעילות שימוש בזמן, שימור של המוצר עצמו ולתת לציבור תמונה חזקה ואמינה לעיני משתמשים שמצויים אצלכם ושעתידים להיות, ומתוך טיפול בצורכי הלקוח באופן ראוי, כל השיטות הללו הוכיחו את עצמן לאחרונה בתור השקעה חכמה לאחר תקופה לא ארוכה. מטרת החברה או התאגיד לדעת בדיוק מה צריך האפליקציה לבצע, זאת לפי הניסיון והמקצוענות, וכל עסק ,בתקווה, יודע מה הם הצרכים של הלקוחות בסקטור המדובר. כדי שהתוצר שלנו יהיה, עבורנו, האפליקציה הכי שימושית, מומלץ לאתר מתכנת עם ותק רב שמסוגל להקשיב היטב ולהבין את אשר רוצה (וצריך!) בעל עסק. צוות החברה שעתיד לפתח עבורכם את היישומון אמורים להציג לכם שאלות איך הינכם מריצים את הפעולות העסקיות כעת, ללא אפליקציה. המתכנתים חייבים להפנות אל החברה שאלות על הצרכים האמיתיים שלה, השאלות ידגימו בפניכם את הרמה בה הם מבינים (אם בכלל) בעניינים הרציניים ביותר שיש בחברה או בעסק. במצב בו ניתן, חשוב מאוד לדרוש בנימוס מהמתכנתים לשלוח לכם מבנה שלדי של איך האפליקציה הסופית תיראה.

מהי השיטה בה יכול בעל חברה להיות רגוע שהאפליקציה שלו לא יטבע בין מליוני האפליקציות שמשווקים בכל עת?

הדבר הקריטי ביותר להבין זה שהיישומון מוכרח להיות שימושי ומעודכן עבור הקונים. הגישה הראויה להיות בטוחים שהיישומון שלנו לא ייעלם בשפע היישומים שיש בימינו היא לבחון שהוא מספק טוב' מהותי למשתמש ולא חד-פעמי, כאמור, אלא באופן שיהיה יומיומי. יצא והקונה מתייחס ליישומון כאל ככלי אהוב עליו, תהיה בטוח שהוא ישוב לתוכו, ישתמש ועל-ידי כך יגיעו גם הרכישות.

מה המחיר של לתכנת אפליקציה עבור ארגון מזערי בעיר תל אביב?

הסבר מסובך לסוגייה מסובכת. התמחורים לא קבועים והגורם הקריטי ביותר הוא מבנה ומורכבות היישומון. בניית יישומון בלתי מורכב עם ארגון ותיק ומומלץ יעלה בערך בכיוון של 7,000 שקלים עד 18,000 שקלים אפליקציות אשר אינם פשוטים כ"כ בהשוואה, יהיו בעלי תעריף גבוה וזה יעלה לכם מספרים גבוהים יותר. עסק עם ניסיון יכול בדר"כ לספק לך מחיר מוערך לאחר מפגש קצר יחסית. מחיר של לפתח את היישומון לחברתכם צריך אמור להתקבל מבחינתם רק במידה הסיבה שעליה לפתור בעיה עסקית אמיתית.

שאלה: התאמת האפליקציה למערכות שונות (כגון אנדרואיד, אייפון) יהווה דרישה לבעלי ארגון לשלם עוד כסף?

ברמת העיקרון, התשובה חיובית בדרך כלל. במקרה שיש לכם צורך מהותי שהתוצר יתפקד במערכות הפעלה שונות, כמו אייפון וגלקסי, ייתכן מאוד שהדבר החכם לעשות יהיה לבקש שיפתחו עבורכם יישומון ווב ולא להזמין אחד מסוג נייטיב. שיטת ווב מאפשרת לאפליקציה לעבוד במחשב, בסמארטפון, ואפילו במכשירי טאבלט; רק במצב בו היישומון נבנה ועוצב היטב, כאמור. ביכולתכם ללמוד עוד מידע בנושא השוני שישנו במכשירים השונים במאמרים הבאים:

במספרים: מה הרווח נטו, בערך על ההשקעה יישומון ייעודי עבור ארגון זעיר?

הדברים תלויים במה בדיוק היישומון עושה. בסיטואציה בה עלויות הפיתוח כולן שבים אל המשקיע באיזור 12 החודשים הראשונים מרגע ההשקה, זהו צעד חכם ואנחנו ממליצים עליו בחום. זה גם לא בעיה לבדוק אם היישומון מצליח להקטין את הזמן הדרוש לבצע רכישה ב-15%, ואף להקטין שימוש לא חכם בשירות המוצע בעשרה אחוז לדוגמה. בבירורים על כמה הדברים כדאיים, יש להתחשב גם בכלכל החשבונות למיניהם, פלוס תשלומים מצד החברה, בצורה הן ישירה והן עקיפה, אשר בכוונת האפליקציה באיזור תל אביב להמעיט.

כשאפליקציה מוכנה, איך נכון לרוכש השירות להביא אותה אל ללקוחות קיימים ופוטנציאליים?

הגישה הכי ראויה לקידום של יישומון זה על-ידי עמוד ברשת. יצא והשיח הוא על יישומון Native, אותו אתם יכולים להטמיע בטלפון בארכיון היישומים הבלעדי (Google Play בתור דוגמה), כדאי לברר בטעימה קלה את הביטויים השימושיים ביותר במנועי החיפוש לפני העלאת האפליקציה לחנות. במקביל, אתם יכולים להודיע על השקתו של היישומון דרך רשימת דיוור, או בסיוע מוקד השיווק שלכם בחברה. לפי סוגו של היישומון, מומלץ לשקול צילום ועריכה של קטעים קצרים ולפרסמם בכל פלטפורמה רלוונטית: פייסבוק, יוטיוב, ואפילו הטמעה באתר החברה.

כל איזו תקופת זמן ראוי פחות או יותר בתל אביב והסביבה לבצע רענון וחידוש של היישומון שהזמינו?

בהתאם לדברים שנאמרו לעיל, נוכל לספק תשובה ישירה רק אחרי שנדע את אופי האפליקציה המדוברת. בסיטואציה בה סיפוק מידע זה מטרתו העיקרית של היישומון, הוא יאלץ להיות מעודכן באופן שוטף, כי אם לא כך, אין טעם לעבוד קשה בשביל ייצור יישומון כזה. יישומים עם מטרות אחרות חכם יהיה לרענן כל 12 חודשים פחות או יותר. על-מנת שהיישומון יעבוד חלק עם כל העדכונים של המכשירים ומערכות ההפעלה שלהם כמו אנדרואיד, איי.או.אס (מערכת ההפעלה של אייפון) וכו',

יישומון זה משהו שמומלץ לחברות, לא משנה מה?

יצא והעסק כושל למצוא אתגר בשירות שהאפליקציה מכוונת לפתור עבורו, חכם יהיהלוותר לגמרי על יישומון. אולם שיחה אצל תאגיד פיתוח יישומים, זו דרך מוכרת לשים את האצבע על בעיות בחברה שלא ראינו קודם.

פואנטות שחובה למנהל הנבון לחשוב עליהם לפני שמגיעים אל פיתוח אפליקציות

חשוב להבין שישנן אפשרויות אפליקציות אינטרנטיות ואיתן נוכל לשפר באופן מהותי הרגלי עבודה שליליים שיש לעסק. הזמנות היא דוגמא מעניינת: לחברות הפצה מזעריות יש אופציה בדר"כ של להזמין בתוך האתר שבבעלותם שבדרך-כלל לא פועלות כלל בטלפון הסלולרי. עכשיו צריך להיכנס ההיישומון לסמארטפון – להנגיש את היכולת לקנות יש ביכולתו להיות מה שיגרום לפער הגדול אצל ארגונים. דרך-אגב זה ההסבר לכמות אדירה של קונים ב-Amazon. האתר הפופולרי שינה את הדו-שיח של קהל הקונים איתו לדבר קליל ופשוט נורא. ל"אמאזון" זה עושה את העבודה? אז זה מודל שמתאים לתאגידים קטנים. הכנת יישומים לחברות בתל אביב – לקבלת ייעוץ, שיחה חינם והצעות נוחות, דברו איתנו עכשיו. תכנות בשפת swift download