תכנות בשפת swift wiki פיתוח אפליקציה

פיתוח אפליקציות לבתי עסק בעיר תל אביב וכל המידע ההכרחי

הכנת אפליקציה לארגונים קטנים וגדולים בתל אביב

פיתוח יישומים לבתי עסק לכלל המטרות האפשריות: תרבויות השפע והקנייה כלל לא ייחודיים למאה ה-21, ואף על-פי כן, המרשתת שנכנסה לחיינו לא מזמן אשר דחפה, אולי יותר מכל, את הפיכת עולמנו לכפר הגלובלי שהוא היום, ותרומתה להתפתחות טכנולוגית, בהחלט הרחיבה את תרבויות השפע והקנייה אל גדלים אדירים. עוד ועוד בני אדם בכדור הארץ משיגים עוד ועוד קניות וידע על-פי הצרכים שלהם, וכל הדברים הכי ספציפיים שהם רוצים, ברמות הכי אינדבידואליות. בכך, התגובה של הסוחרים בחיים לא מגיעה באיחור – גדלה הכמות של מנכ"לים מסכימים שראוי להזמין יישומים לעסקים שבבעלותם. נותני שירות הבינו כבר את ההצלחה הפוטנציאלית שבהזמנת אפליקציה על-מנת לספק חוויית קנייה חיובית למשתמש (לקוח) שנמצא או שיגיע בעתיד. ואף על-פי כן, האם למרות האמור לעיל, מדובר במעשה שכדאי לנו לעשות?

במאמר הבא נפתח את השאלה שכולם שואלים: מה צריך ליצירת אפליקציה למקום עבודה ואיך אפליקציית מובייל יש בו לעזור לשירות שלכם? הענקת גישה לקליינטים שקיימים או אלו שעתידים להגיע תקשור מול הנהלת העסק ברבות השנים האחרונות הופך לנושא בסיסי. כאשר בית העסק קיים ומצוי בנייד של המשתמש / לקוח וכאשר התקשורת נעשית בשיטה של מסרונים ואיחולים או עדכון רלוונטי בכל זמן מסוים, מתהווה אמינות והוא יצטייר באור הזרקורים, לטובה, בהשוואה להחברות שהתחרו בו עד עכשיו.
אם לקליינט קל יותר להיות במגע, לפיכך יתרחב המחזור העסקי. יישומים לחברה בהחלט יכולים להגדיל את כמות ותכיפות הרכישות בגלל שלבצע קנייה הפך לכה זמין, לחזק את קביעות התקשורת עם המשתמש ולטפח מערכת יחסים אמיתית, באותו מעמד תוכלו לתת מענה לקליינט שיבצע שימוש נכון וכדאי יותר ב דברים שקיימים שמוצר על-ידי הנגשת מעין 'כרוז' דיגיטלי על מסך הטלפון.

במילים אחרות, לפתח יישומון למוצר או לחברה זה נחמד, אבל ודאי שלא הדבר הכי חשוב. הכרחי לאבחן את כל מטרות העסק יד ביד עם מפתח האפליקציות כדי להבטיח שהאפליקציה יתאים ללקוח ויעניק לעסק את היתרונות שהוא צריך כדי להתעלות על המתחרים.
תכנות בשפת swift wiki

מהם הדברים שאליהם כדאי לעצור ולחשוב בעיצוב יישומון?

בראש ובראשונה מה שחשוב זה הנגשה ונוחות למשתמש, כמו לפתור בעיות שישנו במוצר. יישומים שמסוגלים למצוא פתרון לקושי , למשל להעניק אופציה לקונה לסיים את העניינים שלו בזמן קצר יותר, יעילות שימוש בזמן, לתת ידע על שימוש חכם בתכונות המוצר ולהעניק לחברה Image (תמונה) מקצועית יותר עבור קונים קיימים ופוטנציאליים וכמובן שהדברים הולכים במקביל עם מענה לרצונות הלקוח באופן נכון, כל השיטות הללו הוכיחו את עצמן לאחרונה כמאוד משתלמות וכהשקעה שמחזירה את עצמה די מהר. החברה או התאגיד צריכים זה להיות בטוחים מה המטרה, ומה אמור לעשות היישום, וזאת על סמך הידע המקצועי שכל חברה יודעת לפי התעסקותה בתחום שלה. כדי שנוכל להשיג את המטרות על הדרך הכי רווחית, חשוב מאוד לחפש בונה אפליקציות עם הוכחות להצלחותיו שקשוב לצרכיך ורצונותיך. חברת הפיתוח צריכים לחקור' אתכם באיזו שיטה אתה מבצע דברים כעת. צוות החברה שעתיד לפתח עבורכם את האפליקציה מוכרחים לחקור' את החברה שנוגעות למטרותיה, ואלו אמורות להפגין את רמת ההכרה שלהם בדברים המהותיים ביותר לחברה או לעסק שלכם. אם זה אופציונלי, ראוי לבוא בבקשה למתכנתים לחשוף בפניכם גרסה ראשונית של האופן בו היישומון עתיד להיראות.

מהי הדרך בה מובטח לבעלים של חברה שאותו יישומון לא יטבע בין מליוני האפליקציות שקיימים עכשיו?

הדבר ההכרחי ביותר לקלוט הוא שעל האפליקציה להיות רלוונטית בשביל הצרכנים. השיטה לתת גושפנקא שהאפליקציה לא תלך לאיבוד בכמות האדירה של היישומים שמתפרסמים בכל עת לסקור אותו אם הוא מספק ומעניק יתרון משמעותי לקונה ולא בצורה חד פעמית, אלא באופן לכל הפחות שבועי, וזה גם המינימום שבמינימום. במקרה שהקונה מתייחס ליישומון כאל ככלי אהוב עליו, הסירו דאגה מלבכם – הוא ישוב וייעזר בו.

מהי העלות של לקבל יישומון לאנדרואיד ולאייפון עבור ארגון מזערי בעיר תל אביב?

הסבר לא פשוט לשאלה מורכבת. עלויות הפיתוח בתנועה מתמדת ואחד הגורמים הקריטיים הוא סדר גודל מורכבות היישומון. בניית יישומון לא מורכב כל-כך על-ידי חברה מקצועית יעלה בדר"כ בסביבות 10 אלף שח עד 19 אלף שח. יישומים שהם יותר מסובכים אולם, עתידים לעלות מספרים גבוהים יותר. צוות מפתחי אפליקציות עם ותק יכול בדר"כ לדאוג לכם למחיר מוערך לאחר מפגש קצר יחסית. תמחור פיתוח אפליקציה לחברתכם אמור לשקף היטב את זה שהיישומון אכן נותן מענה לאתגר המותי בחברה.

לפתח יישומון שמיועד לסוגים רבים של מכשירים יעלה לבעל עסק כסף רב ממה שחשבנו?

בלי ללכת סחור-סחור: התשובה חיובית בדר"כ. במקרה ויש לכם צורך אמיתי שהתוצר יעבוד במערכות מגוונות וביותר מכשירים סלולריים, כגון iOS ואנדרואיד, סביר להניח שהדבר החכם לעשות יהיה להזמין יישומון WEB ולא לבקש שיכינו לכם נייטיב. שיטת ווב מאפשרת לאפליקציה לעבוד בהמון מערכות: מחשב, סמארטפון וכו'; זה במקרה והיישומון עוצב ונבנה היטב, כאמור. לחצו כאן כדי ללמוד עוד אינפורמציה בנוגע לשוני שקיים במכשירים השונים במאמרים הבאים:

מהם אחוזי הרווח הסופי, בערך, אם נזמין יישומים בשביל ארגון שאינו גדול?

לא נוכל לענות על השאלה באופן חד משמעי, הדברים תלויים במה עושה היישומון ועד כמה מורכבת הפונקציה הזאת. יצא ועלויות הפיתוח של היישומון עושים את דרכם חזרה אל המשקיע בחצי שנה עד השנה שבאה מאז ההשקה, זהו צעד חכם ואנחנו ממליצים עליו בחום. גם לא קשה לעשות חישוב את היישומון, אם הוא מוריד את כמות השניות או הדקות שצריך לגלוש ולבצע רכישות ב-15%, וזה יכול להיות גם לצמצם בזבזנות של משאבים בעשרה אחוז בתור דוגמה, וניתן לקחת את ההיגיון הרווחי הזה לעוד נקודות תורפה ולבחון האם ההשקעה כדאית. בבירורים על ההשתלמות (כלומר עד כמה ההשקעה משתלמת), ראוי לא להשאיר בצד את האלמנטים שמרכיבים את ה"הפסדים" של החברה, בצורה מיידית ולפרקים, אשר בכוונת האפליקציה בתל אביב והסביבה למזער.

כאשר היישומון עומד, באיזה אופן חובה למזמין היישומון לדחוף' אותה ללקוחות קיימים ופוטנציאליים?

אם אתם רוצים את הדרך הכי הנכונה להוצאת יישומים זה עם דף ברשת. יצא והדיון הוא על יישומון מסוג Native, אותו אתם יכולים להוריד בקטלוג היישומים הרשמי של מערכת ההפעלה (App Store בתור דוגמה), חכם יהיה לסקור פה ושם את מילות המפתח בהן תשתמש בטרם נשיק את היישומון לחנות. בנוסף לכך, אפשר לקדם את האפליקציה על-ידי שימוש ברשימת תפוצה, או בעזרה של מוקד השיווק שלכם בחברה. בהתאם לאופיו של היישומון, חכם יהיה לתת את הדעת על צילומים ועריכה של סרטונים רלוונטיים ולהעביר אותם אל יוטיוב, באתר החברה, בדף הפייסבוק וכו'.

מתי וכמה תדיר כדאי בקירוב בעיר תל אביב לערוך עדכון של האפליקציה שלהם?

בהתאם לדברים שנאמרו לעיל, נעניק תשובה חדה ועניינית רק אחרי הבנה של אופי האפליקציה המדוברת. יצא והיישומון סובב מידע, הוא יאלץ להיות מעודכן באופן שוטף, כי אם לא ככה, אין מה לעמול כל כך קשה על בניית יישומון כזה. סוגים אחרים של אפליקציה רצוי לעדכן כל, פחות או יותר, 12 חודשים. כדי שהיישומון יתפקד כראוי למרות כל עדכוני הפלטפורמות השונות כמו iPhone וגלקסי,

האם אפליקציה מתאימה לכל בית עסק?

במצב בו החברה נכשלת בלמצוא בעיות במוצר שהיישומון צריך לטפל בו / בהם, כדאילוותר לגמרי על יישומון. ואע"פ כן, שיחה אצל צוות פיתוח, זו אולי אפשרות לשים לב לאתגר במוצר שלא ראינו קודם.

דברים שחובה ליזם החכם לשקול כאשר העיסוק הוא הכנת יישומון

חשוב להבין שיש פונקציות באינטרנט ואיתן ניתן לשפר באופן כבד-משקל הרגלים שליליים שקיימים בעסק. למשל כל הנושא של להזמין. לחברות קטנות של הפצה יש אופציה בדר"כ של להזמין בדף הרשת שלהם שבדרך-כלל אינן מתפקדות בכלל בדפדפן של הנייד. ממש פה נכנסת לתמונה ההיישומון לנייד – שדרוג אפשרות ההזמנה זה בדיוק מה שייצור את הפער אצל תאגידים. דרך-אגב זה ההסבר לכמות של קניות מאתר Amazon. אתר "אמאזון" שינה את השיח של קהל הצרכנים איתו לדבר קליל ופשוט נורא. ל-"Amazon" זה מתאים? אם כך זה מתאים גם לחברה קטנה. עיצוב, פיתוח והשקה של יישומון לעסקים בתל אביב – להתייעצות, קביעת ישיבה והצעות גמישות, דברו איתנו עכשיו. תכנות בשפת swift wiki