תכנות מתקדם בשפת swift video פיתוח אפליקציה

בניית יישומים לתאגידים בעיר תל אביב וכל מה שאתם אמורים לדעת

בניית אפליקציה לארגונים מכל סוג בתל אביב

בניית אפליקציות לחברות לכלל המטרות האפשריות: הצרכנות המאסיבית אינה ייחודית לתקפותנו, עם זאת, המרשתת שנכנסה לחיינו לא מזמן אשר תרמה להפיכת העולם לכפר גלובלי ענק, ונתנה את חלקה בהתפתחות טכנולוגית, בלי צל של ספק הגדילה את הרגלי / התנהגות הציבור בנושאי הקנייה והשפע להיבטים מדהימים. בימינו כמות אדירה של בני-אדם מכל העולם צורכים יותר ויותר פריטים ושירותים על-פי הגחמות שלהם, השאיפות וההעדפות האישיות. כמובן, שהתגובה של הסוחרים בחיים לא מאחרת לבוא – התופעה טופחת בכל יום יותר – בעלי עסקים הגיעו למסקנה שנכון להזמין יישומים לעסקים שבבעלותם. מנכ"לים מבינים עם הזמן את ההצלחה הפוטנציאלית אשר בהזמנת יישומון בשביל להעניק חווייה נהדרת וטכנולוגית חקליינטים שקיימים או אלו שעתידים להגיע. אבל, האם למרות האמור לעיל, מדובר במעשה חכם?

בדברים שלפניכם נענה על שאלת השאלות: מה מתבקש על מנת להגיע לפיתוח יישומון למקום עבודה וכיצד יישומון לסלולרי מסוגל לסייע להצלחת השירות שלכם? מתן אפשרות למשתמש (לקוח) שנמצא או שיגיע בעתיד התקשרות יישומית מול הנהלת העסק ברבות השנים האחרונות הופך לנושא מנדטורי. כאשר הצוות נגיש מהטלפון של הצרכן וכאשר ישנה אינטראקציה דרך התראות ס.מ.ס ואיחולים או עדכון רלוונטי בכל זמן מסוים, מתפתחת תחושת ביטחון ומן ההיגיון שהוא יזהר באור זרקורים (מהסוג הטוב כמובן) , והדברים אמורים בניגוד מוחלט למתחריו.
ככל שללקוח נגיש לתקשר, באותו אופן גם יהיה נרחב יותר דו"ח ההכנסות והתנועות של העסק. יישומים מסוגלים להגדיל את תדירות ונפח הקליינטורה בגלל שלבצע רכישה הפך לכה זמין, להגביר את תדירות המגע עם הלקוח ולבנות אמון, אפשר גם על הדרך לתת מענה למשתמש שישתמש היטב בתכונות ובאופציות של ה מוצרים והשירותים שהעסק מציע דרך הצגת מעין 'כרוז' דיגיטלי על צג המכשיר הנייד.

בפשטות, להשיג יישומון תקין למוצר או לחברה שלכם זה בהחלט פלוס, אך בטח לא הדבר הכי חשוב. רצוי לאבחן את כל מטרות העסק בעזרתו של בונה היישומים ע"מ שנהיה 100% בטוחים שהיישומון יותאים לצרכיו ורצונותיו של הלקוח (ושל בעל העסק) וייתן לעסק את הבליטה שהוא צריך מבין המתחרים.
תכנות מתקדם בשפת swift video

על איזה דברים חובה לעצור ולחשוב בייצור יישומון?

מטרת העל היא הנגשה ונוחות ללקוח, כמו לפתור נקודת חולשה או קושי של הלקוח שישנו במוצר. יישומים שמצליחים לפתור בעיות , למשל להקל על הלקוח להספיק יותר תוך דקות ספורות, לבצע שימוש יעיל ונכון בשירות המוצע, לתת ידע על שימוש חכם בהמוצר עצמו ולהעניק לחברה Image (תמונה) רצינית וחזקה מול לקוחות , הן הנמצאים והן העתידיים, ומתוך מענה לרצונות הלקוח באופן נכון, כל השיטות הללו הוכיחו את עצמן לאחרונה כהשקעה מוצלחת לאורך זמן. החברה או התאגיד אמורים לדעת בדיוק מה צריך לעשות היישומון, זאת ע"פ הניסיון והמקצוענות, וכל עסק ,בתקווה, יודע מה הם הצרכים של הלקוחות בסקטור המדובר. כדי שנוכל להשיג את המטרות על הדרך הכי טובה, חובה לחפש בונה אפליקציות עם הוכחות להצלחותיו שמסוגל להקשיב היטב ולהבין את אשר רוצה (וצריך!) בעל עסק. צוות החברה שעתידה לפתח את האפליקציה אמורים לשאול אותך באיזו צורה הינכם מבצעים את הפעולות העסקיות שלכם נכון לעכשיו, בלי אפליקציה. המפתחים חייבים להפנות אל החברה קושייות בנוגע לצרכיה, השאלות ידגימו בפניכם את הרמה בה הם מבינים (אם בכלל) באישיוז דחופים ובאופן בו החברה עובדת בפועל. אם מתאפשר, חובה לשאול את המתכנתים אם הם יכולים לשלוח לכם גרסה ראשונית של איך האפליקציה הסופית תיראה.

באיזה אופן מובטח לאדם שהיישומון שהזמין לא ייבלע בתוך ים היישומים שמתפרסמים בכל עת?

1 הוא פשוט מאוד: שהיישומון צריך להיות שמיש ועדכני למען הלקוחות. השיטה הראויה להבטיח שהיישומון ששילמנו עליו לא יטבע בכמות האדירה של היישומים המתחרים היא לסקור אותו אם הוא נותן רווחה מהותית לאלו שהתקינו אותו ולא לשימוש חד-פעמי כמובן, אלא בצורה שוטפת ואף באופן יומיומי. בסיטואציה בה הציבור מתייחס ליישומון כאל תוכנה שהוא לא יכול להסתדר בלעדיה, הסירו דאגה מלבכם – הוא ישוב להיעזר בו.

מה המחירון עבור לתכנת יישומון עבור חברה קטנה ?בתל אביב

הסבר לא פשוט לקושייה מסובכת. המחירים עבור פיתוחי אפליקציה משתנות ואחד הגורמים הקריטיים הוא מבנה ומורכבות היישומון. פיתוח אפליקציה בלתי מורכב עם עסק מוכר יתומחר בערך סביב – 19,000 ש"ח10000 יישומים שהם יותר מסובכים בהשוואה, עתידים לעלות מספרים גבוהים יותר. צוות מפתחי אפליקציות מנוסה יכול רוב הזמן להודיע לכם על הצעת עלות לאחר מפגש קצר יחסית. תעריף הכנת היישומון לארגון שלכם צריך להצדיק את זה שהוא כן מספק מענה עבור אתגר רציני העסק.

לפתח יישומון שמתאים לסוגים רבים של מכשירים יתומחר בסכומים גבוהים יותר?

בלי ללכת סחור-סחור: כן, כמעט תמיד. במצב בו הכרחי לכם שהיישומון יתפקד במערכות רבות (כמו iOS, Android) כמו אייפון, אנדרואיד או אפילו אחרות, סביר להניח שהבחירה החכמה יותר תהיה לבקש שיפתחו עבורכם יישומון WEB ולא נטיב. השיטה הנ"ל היא הדלת של היישומון יתפקד בכמות נרחבת של מכשירים: מחשב אישי, סמארטפון והרשימה עוד ארוכה; אבל רק במקרה ועיצוב היישומון התבצע ע"י צוות מנוסה, כאמור. אפשר לקבל מידע נוסף על השוני שישנו במכשירים השונים בדפים אלה:

מה בדיוק הרווח הסופי, בערך, אם נזמין יישומים לעסק קטן?

קשה לענות על השאלה הזו בצורה חד משמעית, הדברים תלויים בסוג הפעולה שהאפליקציה מבצעת. אם עלויות הפיתוח של היישומון עושים את דרכם חזרה אל המשקיע באיזור 12 החודשים הראשונים מרגע ההשקה, ההשקעה כדאית. גם פשוט נורא לעשות חישוב את היכולות של היישומון, לדוגמה אם הוא ממזער את משך הזמן הנצרך לקנות משהו ב-15%, או לחלופין לצמצם שימוש מיותר בהמוצר עצמו בעשרה אחוזים וזו רק ההתחלה. בבחינת הרמה של הרווח העתידי, חכם יהיה לשים לב אל האלמנטים שמרכיבים את תשלומים ואף חובות מצדה של החברה, באופן ישיר ועקיף, שהיישומון אמור בתל אביב לגמד.

כשאפליקציה מוכנה, באיזה אופן כדאי לרוכש השירות לדחוף' אותה למשתמשים עתיידים ונוכחיים?

השיטה הכי טובה להוצאת יישומים זה ע"י דף ברשת. אם אנחנו מתדיינים על יישומון מסוג Native, אותו אתם יכולים להכניס אל הטלפון בקטלוג היישומים הרשמי של מערכת ההפעלה (גוגל פליי למשל), חובה לשים תחת זכוכית מגדלת קצת את המילים הרלוונטיות במנועי חיפוש זמן מה בטרם ההשקה של היישומון לחנות. גם כן, ניתן להודיע על השקתו של היישומון ע"י הפצה בדוא"ל, ולחלופין בעזרתם של אלו שאחראים על המכירות בחברה. בהתאם לסוג היישומון, רצוי לתת את הדעת על בימוי והכנה של סרטונים שיווקיים ולהעביר אותם אל אתרכם, YouTube, Facebook וכו'.

מתי ראוי באופן כללי באיזור תל אביב לרענן את היישומים שרכשו?

אפילו פה, נעניק תשובה חדה ועניינית רק אחרי הבנה של מטרת היישומון שאתם רוצים. בסיטואציה בה אספקת מידע עדכני זה תכליתו הראשית של היישומון, הוא יאלץ להיות מעודכן באופן שוטף, אם זה לא יקרה, אין צורך לעבוד קשה בשביל לייצר אפליקציה כזו. יישומים עם מטרות אחרות חכם יהיה לבצע חידוש כל תקופה של 12 חודשים לערך. זאת בשביל להיות בסנכרון מושלם עם עדכוני הטלפונים, עדכוני גרסה וכדומה, תוך מערכות הפעלה , לדוגמה iOS ואנדרואיד,

יישומון זה משהו שטוב לחברות, לא משנה מה?

במקרה שהחברה ממשיכה לנסות ולא מצליחה להצביע על אתגר בשירות שמטרת היישומון היא לטפל בו / בהם, נכון יהיהשלא יפתח אפליקציה כלל. אבל לשוחח עם תאגיד פיתוח יישומים, תסייע לעסק בזיהוי בעיה עסקית שלא ראינו בעבר.

דברים אשר נכון יהיה למזמין היישומון להקדיש להם מחשבה בטרם מתחילים עם הכנת יישומון

בעידן הטכנולוגי של היום יש פונקציות באינטרנט שיכולות לשפר משמעותית הרגלים בעיתיים שבית העסק לוקה בהם. למשל להזמין. לחברות הפצה מזעריות יש אופציה בדר"כ של להזמין אצלם בדף שלהם שיותר מדי פעמים אינן מתפקדות בכלל באייפון או באנדרואיד. פה למשל נקבל סיוע מהיישומון – לשדרג את אפשרות ההזמנה זה אחד הגורמים המשמעותיים ביותר לפער אצל תאגידים. ד"א זה ההסבר לכמות מטורפת של קונים באתר "אמאזון". האתר הפופולרי הפך את האינטראקציה של המשתמשים איתו לדבר פשוט ומובן במיוחד. ל"אמאזון" זה טוב? כנראה שזה מודל שמתאים גם לחברות קטנות. לפתח יישומים לבעלי תאגידים בתל אביב- לקבלת ייעוץ, תיאום פגישה והצעה ראשונית למחיר, שלחו לנו הודעה עכשיו. תכנות מתקדם בשפת swift video